Keyword Research (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Top
ug: ئۈستى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: OK
ug: جەزملەش

en: Sources
ug: مەنبەلەر
