Keyword Research (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Value
uk: Значення

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Last updated
uk: Востаннє оновлено

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: No data
uk: Дані відсутні

en: edit
uk: редагувати

en: Back
uk: Назад

en: Save
uk: Зберегти

en: Top
uk: Зверху

en: High
uk: Високий

en: Low
uk: Низький

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Statistics
uk: Статистика

en: Taxonomy settings
uk: Налаштування таксономії

en: Options
uk: Опції

en: Page
uk: Сторінка

en: Filter
uk: Фільтр

en: OK
uk: Гаразд

en: Sources
uk: Джерела

en: Standard
uk: Стандарт

en: Analysis
uk: Аналіз

en: Import data
uk: Втягування даних

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
uk: Шлях '@link_path' або некоректний, або відсутній доступ до нього.

en: Competition
uk: Виконання

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: You must select something to filter by.
uk: Для фільтрування необхідно щось обрати.

en: Very low
uk: Дуже низький

en: keywords
uk: ключові слова

en: pages
uk: сторінок

en: TBD
uk: Ще не визначено
