Keyword Research (7.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: High
am: ከፍ ያለ

en: Low
am: ዝቅተኛ

en: Page
am: ገጽ

en: Filter
am: ማጣሪያ
