Keyword Research (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Last updated
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་གསར་སྒྱུར

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Top
bo: འགོ

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Sources
bo: ཁུངས

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
bo: སྦྲེལ་ལམ་@link_path་ནི་ཕན་ནུས་མེད་པའམ་ཁྱེད་ལ་སྤྱོད་དབང་མི་འདུག

en: Keyword
bo: གནད་ཚིག

en: You must select something to filter by.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་ཚགས་རྒྱག་བྱེད་ཞིག་འདེམས་དགོས།
