Keyword Research (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Priority
cs: Priorita

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: None
cs: Žádné

en: No data
cs: Data nejsou k dispozici

en: edit
cs: upravit

en: Back
cs: Zpět

en: Save
cs: Uložit

en: Top
cs: Nahoru

en: High
cs: Vysoká

en: Low
cs: Nízká

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Taxonomy settings
cs: Nastavení taxonomie

en: Options
cs: Možnosti

en: Page
cs: Stránka

en: Filter
cs: Filtr

en: Sources
cs: Zdroje

en: Analysis
cs: Analýza

en: Import data
cs: Importovat data

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
cs: Cesta '@link_path' je neplatná, nebo k ní nemáte přístup.

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: You must select something to filter by.
cs: Je třeba vybrat filtrovací kritérium.

en: Report data
cs: Data reportu
