Keyword Research (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: High
eo: Alta

en: Low
eo: Malalta

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Page
eo: Paĝo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Sources
eo: Fontoj

en: Google
eo: Guglo

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
eo: La vojo '@link_path' estas aŭ nevalida aŭ vi ne rajtas aliri ĝin.

en: You must select something to filter by.
eo: Vi devas elekti ion por filtri.
