Keyword Research (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Priority
et: Tähtsus

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: edit
et: muuda

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: Top
et: Ülesse

en: High
et: Tugev

en: Low
et: Nõrk

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Statistics
et: Statistika

en: Taxonomy settings
et: Taksonoomia seaded

en: Options
et: Valikud

en: Page
et: Lehekülg

en: Filter
et: Filtreeri

en: OK
et: Olgu

en: Sources
et: Allikad

en: Standard
et: Standardne

en: Analysis
et: Analüüs

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
et: Aadress '@link_path' on kas vale või sul puudub sellele ligipääs.

en: Competition
et: Ennustusvõistlus

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: You must select something to filter by.
et: Palun vali, mille järgi filtreerida
