Keyword Research (7.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (25 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: Value
fr: Valeur

en: Priority
fr: Priorité

en: Last updated
fr: Dernière mise à jour

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: None
fr: Aucun(e)

en: No data
fr: Pas de données

en: edit
fr: modifier

en: Back
fr: Précédent

en: Save
fr: Enregistrer

en: Top
fr: Haut

en: High
fr: Haute

en: Low
fr: Faible

en: Keywords
fr: Mots-clés

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Taxonomy settings
fr: Paramètres de taxonomie

en: Filter
fr: Filtrer

en: Bid
fr: Offre

en: Analysis
fr: Analyse

en: Import data
fr: Données à importer

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
fr: Le chemin '@link_path' est invalide ou vous n'êtes pas autorisé à y accéder.

en: Keyword
fr: Mot-clé

en: You must select something to filter by.
fr: Vous devez sélectionnez un critère de filtrage.

en: All keywords
fr: Tous les mots-clés
