Keyword Research (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: None
gu: એકે નહિ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Sources
gu: સ્ત્રોતો

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત
