Keyword Research (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (24 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Value
id: Nilai

en: Priority
id: Prioritas

en: Last updated
id: Update terakhir

en: None
id: Tiada

en: Back
id: Kembali

en: Save
id: Simpan

en: Top
id: Atas

en: High
id: Tinggi

en: Low
id: Rendah

en: Keywords
id: Kata kunci

en: Statistics
id: Statistik

en: Taxonomy settings
id: Pengaturan taksonomi

en: Options
id: Opsi

en: Page
id: Halaman

en: Filter
id: Saring

en: Sources
id: Sumber

en: Standard
id: Standar

en: Analysis
id: Analisa

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
id: Path '@link_path' tidak benar atau mungkin anda tidak dibolehkan mengakses.

en: Keyword
id: Kata Kunci

en: You must select something to filter by.
id: Anda harus memilih sesuatu yang ingin disaring
