Keyword Research (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: Priority
is: Forgangur

en: Last updated
is: Síðast uppfært

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: edit
is: breyta

en: Back
is: Til baka

en: Save
is: Vista

en: Top
is: Toppur

en: High
is: Mikið

en: Low
is: Lítið

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Taxonomy settings
is: Flokkunarstillingar

en: Options
is: Möguleikar

en: Page
is: Síða

en: Filter
is: Sía

en: OK
is: Í lagi

en: Sources
is: Uppsprettur

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
is: Slóðin '@link_path' er annað hvort ógild eða þú hefur ekki aðgang að henni.
