Keyword Research (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (30 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Value
ja: 値

en: Priority
ja: 優先度

en: Last updated
ja: 最終更新

en: Reset
ja: リセット

en: None
ja: なし

en: No data
ja: データがありません

en: edit
ja: 編集

en: Back
ja: 戻る

en: Save
ja: 保存

en: Top
ja: トップ

en: High
ja: 高い

en: Low
ja: 低い

en: Keywords
ja: キーワード

en: Statistics
ja: 統計

en: Taxonomy settings
ja: タクソノミーの設定

en: Options
ja: オプション

en: Page
ja: ページ

en: Filter
ja: フィルター

en: Sources
ja: ソース

en: Standard
ja: 標準

en: Analysis
ja: 解析

en: Import data
ja: インポートデータ

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
ja: パス '@link_path' が正しくないか、アクセス権がありません。

en: Keyword
ja: キーワード

en: Nid
ja: ノードID

en: You must select something to filter by.
ja: 絞り込み対象を選択する必要があります。

en: Report data
ja: レポートデータ
