Keyword Research (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Top
km: កំពូល

en: High
km: ខ្ពស់

en: Low
km: ទាប

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Page
km: ទំព័រ

en: Filter
km: តម្រង

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Sources
km: ប្រភព

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
km: ​​​​​​​​​​​​​​​ផ្លូវ​ '@link_path' គឺ​មិន​ត្រឹមត្រូវ ឬ​អ្នក​គ្មាន​សិទ្ធិ​ចូល​ដំណើរការ​វា ។

en: You must select something to filter by.
km: អ្នកត្រូវតែ​ជ្រើស​អ្វីមួយ​ដើម្បី​ត្រង ។
