Keyword Research (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: No data
mn: Мэдээлэлгүй

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Top
mn: Дээд

en: High
mn: Өндөр

en: Low
mn: Нам

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Statistics
mn: Статистик

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Page
mn: Хуудас

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
mn: '@link_path' зам нь хүчингүй эсвэл та ийшээ хандах эрх байхгүй.
