Keyword Research (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Value
mr: किंमत

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: edit
mr: संपादन

en: Back
mr: मागे

en: Save
mr: संरक्षीत

en: High
mr: उच्च

en: Low
mr: कमी

en: Options
mr: विकल्प

en: Page
mr: पान

en: Filter
mr: गाळणी

en: Sources
mr: स्त्रोत
