Keyword Research (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Top
ne: माथि

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Filter
ne: फिल्टर

en: OK
ne: ठिक छ

en: Sources
ne: स्रोत
