Keyword Research (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Value
pt: Valor

en: Last updated
pt: Última atualização

en: Reset
pt: Reiniciar

en: None
pt: Nenhum

en: edit
pt: editar

en: Back
pt: Para trás

en: Save
pt: Guardar

en: Top
pt: Topo

en: High
pt: Alta

en: Low
pt: Baixa

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Taxonomy settings
pt: Configurações de taxonomia

en: Options
pt: Opções

en: Page
pt: Página

en: Filter
pt: Filtro

en: Sources
pt: Fontes

en: Standard
pt: Padrão

en: Keyword
pt: Palavra-chave

en: You must select something to filter by.
pt: É obrigatório selecionar algo para filtrar.
