Keyword Research (7.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Pages
si: පිටු

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: High
si: උසස්‌

en: Low
si: පහත්

en: Import data
si: දත්ත ආනයනය කරන්න
