Keyword Research (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Priority
sk: Priorita

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: None
sk: Žiadne

en: No data
sk: Žiadne dáta

en: edit
sk: upraviť

en: Back
sk: Späť

en: Save
sk: Uložiť

en: Top
sk: Navrch

en: High
sk: Vysoká

en: Low
sk: Nízka

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Options
sk: Nastavenia

en: Page
sk: Strana

en: Sources
sk: Zdroje

en: Standard
sk: Štandardná

en: Analysis
sk: Analýzy

en: Import data
sk: Importovať dáta

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
sk: Zadaná cesta '@link_path' nie je správna alebo nemáte do nej prístup.

en: You must select something to filter by.
sk: Musíte zvoliť, podľa čoho filtrovať.
