Keyword Research (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Top
sl: Na vrhu

en: High
sl: Visoko

en: Low
sl: Nizko

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Statistics
sl: Statistika

en: Options
sl: Možnosti

en: Page
sl: Stran

en: Sources
sl: Viri

en: Standard
sl: Standardni
