Keyword Research (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: Reset
sq: Rifillo

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Page
sq: Faqe

en: Filter
sq: Filtri

en: Sources
sq: Burimet

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
sq: Pozicioni '@link_path' nuk është i vlefshëm ose ju mungojnë të drejtat e hyrjes në të.

en: You must select something to filter by.
sq: Duhet të zgjedhësh çfarë duhet filtruar.
