Keyword Research (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: Priority
sv: Prioritet

en: Last updated
sv: Senast uppdaterad

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: No data
sv: Ingen data

en: edit
sv: redigera

en: Back
sv: Tillbaka

en: Save
sv: Spara

en: Top
sv: Överst

en: High
sv: Hög

en: Low
sv: Låg

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Statistics
sv: Statistik

en: Taxonomy settings
sv: Inställningar för taxonomi

en: Options
sv: Alternativ

en: Page
sv: Sida

en: Filter
sv: Filtrera

en: Sources
sv: Källor

en: Analysis
sv: Analys

en: Import data
sv: Importera data

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
sv: Sökvägen "@link_path" är antingen ogiltig eller så har du inte behörighet till den.

en: Keyword
sv: Nyckelord

en: You must select something to filter by.
sv: Du måste välja något att filtrera på.

en: Min value
sv: Minsta värde

en: Max value
sv: Maximalt värde
