Keyword Research (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Last updated
ta: இறுதியாக இற்றைப்படுத்தப்பட்டது

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Page
ta: பக்கம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Sources
ta: மூலங்கள்
