Keyword Research (7.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Top
ast: Cimeru

en: High
ast: Altu

en: Low
ast: Baxu

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Options
ast: Opciones

en: Page
ast: Páxina

en: Filter
ast: Filtru

en: Sources
ast: Fontes

en: Standard
ast: Estándar
