Keyword Research (7.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Priority
bg: Приоритет

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: No data
bg: Няма данни

en: edit
bg: редактирай

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Top
bg: Връх

en: High
bg: Силна

en: Low
bg: Слаба

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Statistics
bg: Статистики

en: Taxonomy settings
bg: Настройки на речника

en: Options
bg: Параметри

en: Page
bg: Страница

en: Filter
bg: Филтър

en: Sources
bg: Източници

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
bg: Пътят '@link_path' е невалиден или нямате достъп до него.

en: You must select something to filter by.
bg: Трябва да изберете, нещо, което да филтрира по.
