Keyword Research (7.x-1.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Last updated
bn: সর্বশেষ আপডেট

en: None
bn: একটিও নয়

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: OK
bn: ঠিক আছে

en: Sources
bn: উৎস
