Keyword Research (7.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Priority
bs: Prioritet

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: None
bs: Nijedan

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: High
bs: Visoko

en: Low
bs: Nisko

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Statistics
bs: Statistika

en: Options
bs: Opcije

en: Page
bs: Strana

en: Import data
bs: Uvezi podatke

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
bs: Putanja '@link_path' je ili neispravna ili vam je onemogućen pristup.
