Keyword Research (7.x-1.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Sources
dz: འབྱུང་ཁུངས་ཚུ་
