Keyword Research (7.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: edit
eu: editatu

en: Back
eu: Itzuli

en: Save
eu: Gorde

en: Top
eu: Goian

en: High
eu: Altua

en: Low
eu: Baxua

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Options
eu: Aukerak

en: Page
eu: Orria

en: Filter
eu: Iragazkia

en: OK
eu: Ados

en: Sources
eu: Iturburuak

en: Standard
eu: Estandar

en: Analysis
eu: Analisia

en: Import data
eu: Inportatu datuak

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: pages
eu: orriak
