Keyword Research (7.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Priority
gl: Prioridade

en: Last updated
gl: Última actualización

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: edit
gl: editar

en: Back
gl: Voltar

en: Save
gl: Gardar

en: Top
gl: Superior

en: High
gl: Alta

en: Low
gl: Baixa

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Taxonomy settings
gl: Axustes taxonomía

en: Options
gl: Opcións

en: Page
gl: Páxina

en: Filter
gl: Filtro

en: OK
gl: Aceptar

en: Sources
gl: Fontes

en: Standard
gl: Estándar

en: Analysis
gl: Análise

en: Import data
gl: Importar datos

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
gl: A ruta '@link_path' non é unha ruta válida ou non ten acceso a ela.

en: Keyword
gl: Chave

en: You must select something to filter by.
gl: Debe seleccionar algo co que filtrar.
