Keyword Research (7.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Priority
he: עדיפות

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: edit
he: עריכה

en: Back
he: אחורה

en: Save
he: שמירה

en: Top
he: עליון

en: High
he: חזק

en: Low
he: חלש

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Taxonomy settings
he: הגדרות טקסונומי

en: Options
he: אפשרויות

en: Page
he: דף

en: Filter
he: סינון

en: Sources
he: מקורות

en: Standard
he: רגיל

en: Analysis
he: ניתוח המידע

en: Import data
he: יבוא נתונים

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
he: הנתיב '@link_path' אינו חוקי או שאין לך גישה אליו.

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: You must select something to filter by.
he: עליך לבחור דבר מה לסינון על פיו.
