Keyword Research (7.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Top
jv: Ndhuwur

en: High
jv: Dhuwur

en: Low
jv: Endhép

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Statistics
jv: Statistik

en: Options
jv: Opsi

en: Page
jv: Kācā

en: Filter
jv: Saring

en: Sources
jv: Sumber

en: Standard
jv: Standar

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
jv: Path '@link_path' ora ānā sing sah utāwā Sampéyan ora nduwé kawenangan ngaksés.

en: You must select something to filter by.
jv: Sampéyan kudu milih salah sijiné kanggo nyaring.
