Keyword Research (7.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: None
ka: არცერთი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Top
ka: ზედა

en: High
ka: მაღალი

en: Low
ka: დაბალი

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Page
ka: გვერდი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Sources
ka: წყაროები
