Keyword Research (7.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (25 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: No data
kn: ಯಾವುದೆ ದತ್ತಾಂಶ ಇಲ್ಲ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: High
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Low
kn: ಕೆಳಮಟ್ಟದ

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: OK
kn: ಸರಿ

en: Sources
kn: ಆಕರಗಳು

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: Competition
kn: ಸ್ಪರ್ಧೆ

en: Keyword
kn: ಮುಖ್ಯಪದ
