Keyword Research (7.x-1.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: OK
ml: ശരി
