Keyword Research (7.x-1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Last updated
nn: Sist oppdatert

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: edit
nn: endre

en: Back
nn: Attende

en: Save
nn: Lagre

en: High
nn: Høg

en: Low
nn: Låg

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Page
nn: Nettside

en: Filter
nn: Filtrer

en: Sources
nn: Kjelder

en: You must select something to filter by.
nn: Du må velje noko å filtrere på.
