Keyword Research (7.x-1.0-alpha3) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Keywords
or: ସୂଚକ ଶବ୍ଦ

en: Filter
or: ଛାଣକ
