Keyword Research (7.x-1.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: High
pa: ਉੱਚ

en: Low
pa: ਘੱਟ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Sources
pa: ਸਰੋਤ
