Keyword Research (7.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Value
ru: Значение

en: Priority
ru: Приоритет

en: Last updated
ru: Последнее обновление

en: Reset
ru: Сбросить

en: None
ru: Нет

en: No data
ru: Нет данных

en: edit
ru: изменить

en: Back
ru: Назад

en: Save
ru: Сохранить

en: Top
ru: Вверху

en: High
ru: Высокий

en: Low
ru: Низкий

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Statistics
ru: Статистика

en: Taxonomy settings
ru: Настройки таксономии

en: Options
ru: Настройки

en: Page
ru: Страница

en: Filter
ru: Фильтр

en: Sources
ru: Источники

en: Bid
ru: Ценовое преложение

en: Standard
ru: Стандарт

en: Analysis
ru: Анализ

en: Import data
ru: Импорт данных

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
ru: Путь '@link_path' либо недопустим, либо у вас нет к нему доступа.

en: Keyword
ru: Ключевое слово

en: You must select something to filter by.
ru: Необходимо выбрать, что фильтровать.

en: Report data
ru: Дата отчёта
