Keyword Research (7.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Last updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: edit
te: మార్చు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Top
te: పైన

en: High
te: ఎక్కువ

en: Low
te: తక్కువ

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: OK
te: సరే

en: Sources
te: మూలాలు

en: Analysis
te: విశ్లేషణ
