Keyword Research (7.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (31 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Value
tr: Değer

en: Priority
tr: Öncelik

en: Last updated
tr: Son güncelleme

en: Reset
tr: Sıfırla

en: None
tr: Hiçbiri

en: No data
tr: Veri yok

en: edit
tr: düzenle

en: Back
tr: Geri

en: Save
tr: Kaydet

en: Top
tr: En üst

en: High
tr: Yüksek

en: Low
tr: Düşük

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Taxonomy settings
tr: Sınıflandırma Ayarları

en: Options
tr: Seçenekler

en: Page
tr: Sayfa

en: Filter
tr: Süzgeç

en: OK
tr: Tamam

en: Sources
tr: Kaynaklar

en: Standard
tr: Standart

en: Analysis
tr: Analiz

en: Import data
tr: veri alma

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
tr: '@link_path' yolu geçeriz ya da gerekli erişim izniniz yok.

en: Keyword
tr: Anahtar kelime

en: You must select something to filter by.
tr: Süzülecek bir şey seçmeniz gerekiyor.

en: Analyzing...
tr: Analiz ediliyor...

en: Add keyword
tr: Anahtar kelime ekle
