Keyword Research (7.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Priority
ur: ترجیح

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Filter
ur: فلٹر

en: Sources
ur: ذرائع
