Keyword Research (7.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Priority
ca: Prioritat

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: edit
ca: edita

en: Back
ca: Enrere

en: Save
ca: Desa

en: Top
ca: Part superior

en: High
ca: Alta

en: Low
ca: Baixa

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Taxonomy settings
ca: Paràmetres de la taxonomia

en: Options
ca: Opcions

en: Page
ca: Pàgina

en: Filter
ca: Filtra

en: Advanced
ca: Avançat

en: Sources
ca: Fonts

en: Bid
ca: Licitació

en: Standard
ca: Estàndard

en: Analysis
ca: Anàlisi

en: Import data
ca: Dades d'importació

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
ca: La ruta '@link_path' no és vàlida o no hi teniu accés.

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: You must select something to filter by.
ca: Heu de seleccionar alguna cosa per la qual filtrar.

en: All keywords
ca: Totes les paraules clau
