Keyword Research (7.x-1.0-alpha4) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Value
da: Værdi

en: Priority
da: Prioritet

en: Last updated
da: Senest opdateret

en: Reset
da: Gendan

en: None
da: Ingen

en: No data
da: Ingen data

en: edit
da: redigér

en: Back
da: Tilbage

en: Save
da: Gem

en: High
da: Høj

en: Low
da: Lav

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Statistics
da: Statistik

en: Taxonomy settings
da: Indstillinger for kategorier

en: Options
da: Valg

en: Page
da: Side

en: Advanced
da: Avanceret

en: Sources
da: Kilder

en: Analysis
da: Analyse

en: Import data
da: Importér data

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
da: Stien '@link_path' er ugyldig eller du har ikke adgang til den.

en: Keyword
da: Nøgleord

en: You must select something to filter by.
da: Du skal vælge, hvad du vil filtrere efter.

en: All keywords
da: Alle nøgleord
