Keyword Research (7.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: No data
el: Δεν υπάρχουν δεδομένα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Back
el: Πίσω

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Top
el: Κορυφή

en: High
el: Υψηλό

en: Low
el: Χαμηλό

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Taxonomy settings
el: Ρυθμίσεις ταξινόμησης

en: Options
el: Επιλογές

en: Page
el: Σελίδα

en: Filter
el: Φίλτρο

en: OK
el: ΟΚ

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Sources
el: Πηγές

en: Standard
el: Βασικό

en: Analysis
el: Ανάλυση

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
el: Η διαδρομή @link_path' είτε είναι λανθασμένη ή δεν έχετε πρόσβαση σε αυτή.

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: You must select something to filter by.
el: Πρέπει να επιλέξετε κάτι ως το κριτήριο φίλτρου.
