Keyword Research (7.x-1.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Priority
fa: اولویت

en: Last updated
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Reset
fa: بازنشانی

en: None
fa: هیچ

en: edit
fa: ویرایش

en: Back
fa: بازگشت

en: Save
fa: ذخیره

en: Top
fa: بالا

en: High
fa: زیاد

en: Low
fa: کم

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Statistics
fa: آمار

en: Taxonomy settings
fa: تنظیمات طبقه‌بندی

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Page
fa: صفحه

en: Filter
fa: فیلتر

en: OK
fa: موافقت

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Sources
fa: منابع

en: Google
fa: گوگل

en: Standard
fa: استاندارد

en: Analysis
fa: تحلیل

en: Import data
fa: وارد کردن اطلاعات

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
fa: مسیر '@link_path' نامعتبر است یا شما اجازه دسترسی به آن را ندارید.

en: Keyword
fa: کلید واژه

en: You must select something to filter by.
fa: شما باید یکی را که با آن فیلتر اعمال شود را انتخاب کنید.
