Keyword Research (7.x-1.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (28 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Value
hi: मान

en: Priority
hi: प्राथमिकता

en: Last updated
hi: आखरी अपडेट

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: None
hi: कोई नहीं

en: edit
hi: संपादन करें

en: Back
hi: वापस

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Top
hi: ऊपर

en: High
hi: उच्च

en: Low
hi: निचला

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Taxonomy settings
hi: वर्गीकरण सेटिंग्स

en: Options
hi: विकल्प

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Filter
hi: फिल्टर

en: OK
hi: ठीक है

en: Advanced
hi: विकसित

en: Sources
hi: स्रोत

en: Standard
hi: मानक

en: Analysis
hi: विश्लेषण

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
hi: '@link_path' पाथ या अमान्य है या आप इसका अभिगमन नहीं कर सकते|

en: SEO
hi: खोज इंजन अनुकूलन

en: You must select something to filter by.
hi: फ़िल्टर करने के लिए आपको कुछ चयन करना होगा।
