Keyword Research (7.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (39 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: Priority
hu: Fontosság

en: Last updated
hu: Legutóbb frissítve

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: No data
hu: Nincs adat

en: edit
hu: szerkesztés

en: Back
hu: Vissza

en: Save
hu: Mentés

en: Top
hu: Teteje

en: Link target
hu: Hivatkozás célja

en: High
hu: Magas

en: Low
hu: Alacsony

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Taxonomy settings
hu: Taxonómia beállításai

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Page
hu: Oldal

en: Filter
hu: Szűrő

en: Advanced
hu: Haladó

en: Sources
hu: Hírforrások

en: Bid
hu: Licit

en: Standard
hu: Általános

en: Analysis
hu: Elemzés

en: Import data
hu: Adatok importálása

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
hu: „@link_path” útvonal érvénytelen, vagy nincs megfelelő jogosultság az eléréséhez.

en: Competition
hu: Verseny

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: Nid
hu: Tartalom azonosító

en: You must select something to filter by.
hu: Ki kell választani egy szűrési szempontot.

en: All keywords
hu: Minden kulcsszó

en: keywords
hu: kulcsszavak

en: Report data
hu: Jelentés

en: Min daily volume
hu: Legkisebb napi mennyiség

en: Max daily volume
hu: Legnagyobb napi mennyiség

en: Total Daily
hu: Napi összes
