Keyword Research (7.x-1.0-alpha4) - en to it translation catalogue (29 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Value
it: Valore

en: Priority
it: Priorità

en: Last updated
it: Ultimo aggiornamento

en: Reset
it: Ripristina

en: None
it: Nessuno

en: edit
it: modifica

en: Back
it: Indietro

en: Save
it: Salva

en: Top
it: In cima

en: High
it: Alto

en: Low
it: Basso

en: Keywords
it: Parole chiave

en: Statistics
it: Statistiche

en: Taxonomy settings
it: Impostazioni tassonomia

en: Options
it: Opzioni

en: Page
it: Pagina

en: Filter
it: Filtra

en: Advanced
it: Avanzate

en: Sources
it: Sorgenti

en: Analysis
it: Analisi

en: Import data
it: Importa dati

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
it: Il percorso '@link_path' non è valido o non si hanno i requisiti d'accesso per visualizzarlo.

en: Keyword
it: Parola chiave

en: You must select something to filter by.
it: E' necessario selezionare qualcosa da filtrare.

en: Additional fields
it: Campi aggiuntivi

en: Report data
it: Dati rapporto
