Keyword Research (7.x-1.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: High
kk: Жоғары

en: Low
kk: Төмен

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Statistics
kk: Статистика

en: Page
kk: Бет

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Sources
kk: Ақпарат көздері

en: You must select something to filter by.
kk: Фильтрлеу үшін бірнәрселер таңдаңыз.
